kuyu temel banner

 

SARIOĞLU BETON

Kuyu temel, özelikle 17 ağustos depreminde, ülkemizdeki inşaat sektörünün kalitesizliğin de ortaya çıkmıştır. Bundan dolayı vazgeçilmez en temel ilkelerimizden birisi sağlam ve kaliteli yapıdır. Anlayış olarak, uzman kadrolar tarafından hazırlanan projeler, uygulamada kaliteli beton ve norma uygun demir ve bunların işlenmesinde firmamızca yetiştirilen kalifiye elemanlar tarafından uzman mühendislerimiz gözetiminde yapılmaktadır.


VİZYONUMUZ

Firmamızın temel değerlerinden ödün vermeden, güçlü bilgi birikimimizi teknoloji ile birleştirerek, ürün ve hizmetlerimizle fark yaratarak, marka imajımızı ve pazar payımızı geliştirmektedir. 
 

MİSYONUMUZ

 

Topluma ve Çevreye duyarlı müşteri memnuniyetini önemseyen, hızlı, güvenli,kaliteli işler yapmayı kendine ilke edinen, takım ruhuna sahip çalışanları ile teknolojiyi kullanarak , insanların güvenini kazanma amacı güderek inşaat sektöründe bir marka olmayı hedeflemekteyiz.

 

Yönetim Kurulu Başkanı
Muhammet Ali SARIOĞLU

mini jcb mini jcb kiralama

Mini Ekskavatör ve Çalışmaları

Her türlü, iş makinaları kiralama ve hafriyat, kanal, kazı, bina yıkımı, çevre düzenleme peyzaj, altyapı ve üstyapı taahhüt işleri yapılır.
Statik olarak mini makine çıkartmaya elverişli olan her yapıda bu metot uygulanabilir.